For no particular reason / Geen speciale reden

Weer over langere periode

Maand Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
March10.398.81017.510.1
February8.796.61022.68.1
January6.099.41017.65.9
December8.699.21019.38.5
November9.197.81017.08.8
October15.194.71019.114.2
September17.993.51022.316.8
August21.390.81018.219.5
July23.974.41018.318.7
June19.985.31020.117.2
May19.170.61018.513.1
April12.984.31016.210.0
Datum Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
20 April20.366.81029.713.7
19 April19.468.31029.013.3
18 April17.783.11025.614.6
17 April14.899.31022.014.7
16 April14.783.51017.511.8
15 April11.892.61024.710.6
14 April7.390.91027.25.8
13 April6.587.41027.64.4
12 April8.280.01027.24.8
11 April8.582.81025.45.6
10 April8.985.91018.86.6
09 April12.294.21013.911.3
08 April15.094.81011.414.2
07 April17.489.81006.915.5
06 April12.099.31006.611.9
05 April10.794.91007.39.9
04 April8.798.71001.68.5
03 April9.199.41002.19.0
02 April11.897.11006.911.4
01 April10.189.11022.98.4
31 March10.697.21025.810.2
30 March15.893.91023.114.8
29 March13.194.01031.712.1
28 March11.599.91036.911.5
27 March11.299.21035.411.1