For no particular reason / Geen speciale reden

Weer over langere periode

Maand Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
May14.794.61017.713.7
April13.587.11015.411.1
March10.398.81017.510.1
February8.796.61022.68.1
January6.099.41017.65.9
December8.699.21019.38.5
November9.197.81017.08.8
October15.194.71019.114.2
September17.993.51022.316.8
August21.390.81018.219.5
July23.974.41018.318.7
June19.491.81018.517.8
Datum Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
17 June21.697.51020.821.2
16 June19.199.91020.419.1
15 June17.499.61015.217.3
14 June18.099.61014.617.9
13 June15.499.91011.115.4
12 June15.599.91010.915.5
11 June17.898.51013.217.6
10 June19.099.61014.519.0
09 June17.897.21023.017.3
08 June15.799.61013.315.7
07 June17.599.51009.817.4
06 June17.397.21012.116.9
05 June18.299.81008.318.2
04 June20.495.71009.919.6
03 June19.698.41014.519.4
02 June24.893.11014.123.5
01 June21.898.21022.521.5
31 May19.899.11025.519.6
30 May17.899.91022.517.8
29 May16.393.71021.715.2
28 May14.699.81011.414.6
27 May17.995.41010.917.2
26 May17.799.91014.617.7
25 May15.699.71019.215.6
24 May18.491.21017.116.8