For no particular reason / Geen speciale reden

Weer over langere periode

Maand Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
September17.599.3773.117.4
August21.498.81016.621.2
July21.497.71017.421.0
June20.398.11016.820.0
May14.794.61017.713.7
April13.587.11015.411.1
March10.398.81017.510.1
February8.796.61022.68.1
January6.099.41017.65.9
December8.699.21019.38.5
November9.197.81017.08.8
October13.597.5856.213.1
Datum Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
16 October14.699.9704.314.6
15 October16.699.9704.316.6
14 October16.399.9704.316.3
13 October17.099.9704.317.0
12 October14.699.9704.314.6
11 October15.399.9704.315.3
10 October14.599.9704.314.5
09 October13.799.9704.313.7
08 October14.799.9704.314.7
07 October11.899.9704.311.8
06 October11.099.9704.311.0
05 October12.299.9704.312.2
04 October13.399.9704.313.3
03 October13.899.9704.313.8
02 October13.499.9704.313.4
01 October17.199.9704.317.1
30 September16.999.9704.316.9
29 September16.199.9704.316.1
28 September17.099.9704.317.0
27 September16.899.9704.316.8
26 September17.299.9704.317.2
25 September16.899.9704.316.8
24 September17.199.9704.317.1
23 September18.599.9704.318.5
22 September20.896.6704.320.2