For no particular reason / Geen speciale reden

Weer over langere periode

Maand Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
October13.799.9704.313.7
September17.599.3773.117.4
August21.498.81016.621.2
July21.497.71017.421.0
June20.398.11016.820.0
May14.794.61017.713.7
April13.587.11015.411.1
March10.398.81017.510.1
February8.796.61022.68.1
January6.099.41017.65.9
December8.699.21019.38.5
November8.198.5847.87.9
Datum Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
16 November7.099.9704.37.0
15 November6.599.9704.36.5
14 November7.499.9704.37.4
13 November8.599.9704.38.5
12 November6.899.9704.36.8
11 November7.199.9704.37.1
10 November6.499.9704.36.4
09 November9.299.9704.39.2
08 November8.499.9704.38.4
07 November9.199.9704.39.1
06 November11.399.9704.311.3
05 November11.599.9704.311.5
04 November12.199.9704.312.1
03 November12.299.9704.312.2
02 November13.999.9704.313.9
01 November9.699.9704.39.6
31 October7.399.9704.37.3
30 October7.999.9704.37.9
29 October11.199.9704.311.1
28 October11.299.9704.311.2
27 October12.299.9704.312.2
26 October17.199.9704.317.1
25 October14.799.9704.314.7
24 October16.199.9704.316.1
23 October13.699.9704.313.6