For no particular reason / Geen speciale reden

Weer over langere periode


Maand Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
September17.993.51022.316.8
August21.390.81018.219.5
July23.974.41018.318.7
June19.985.31020.117.2
May19.170.61018.513.1
April15.170.11013.09.4
March7.766.01005.51.5
February4.459.11019.6-3.0
January8.470.61013.03.3
December8.269.51014.42.8
November11.364.51016.54.7
October16.485.11021.813.7


Datum Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
21 October14.894.61030.014.0
20 October13.493.81032.112.4
19 October14.690.61027.413.1
18 October16.294.11026.215.2
17 October17.397.01021.016.8
16 October19.592.81018.718.2
15 October20.093.21012.418.8
14 October21.192.31009.519.7
13 October22.095.81017.221.3
12 October19.698.01017.219.3
11 October19.196.11011.518.5
10 October18.092.61017.816.8
09 October16.293.71022.315.1
08 October14.394.31023.313.4
07 October14.490.21021.012.8
06 October17.496.31010.716.8
05 October17.095.11019.216.2
04 October17.099.21026.916.9
03 October16.091.51026.314.6
02 October14.197.91019.713.8
01 October12.992.21021.811.6
30 September14.390.01019.912.7
29 September13.784.11030.210.9
28 September15.390.71028.613.7
27 September17.490.51028.615.7