For no particular reason / Geen speciale reden

Weer over langere periode

Maand Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
November9.197.81017.08.8
October15.194.71019.114.2
September17.993.51022.316.8
August21.390.81018.219.5
July23.974.41018.318.7
June19.985.31020.117.2
May19.170.61018.513.1
April15.170.11013.09.4
March7.766.01005.51.5
February4.459.11019.6-3.0
January8.470.61013.03.3
December9.381.01012.16.0
Datum Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
10 December8.498.41023.88.2
09 December10.299.71004.610.1
08 December10.799.91001.710.7
07 December11.699.81006.011.6
06 December12.599.91015.412.5
05 December8.499.91021.08.4
04 December9.599.31021.29.4
03 December12.899.91001.312.8
02 December12.899.91000.112.8
01 December9.199.91009.99.1
30 November10.999.91010.610.9
29 November11.699.81010.311.5
28 November8.499.91016.38.4
27 November6.297.81020.35.8
26 November7.199.51014.27.0
25 November5.299.71013.15.2
24 November5.099.51013.14.9
23 November6.398.01018.16.0
22 November5.996.31020.85.3
21 November5.796.61016.95.2
20 November4.793.41011.53.8
19 November6.397.01022.65.9
18 November5.682.81030.72.8
17 November7.495.41031.56.7
16 November6.599.91029.06.5