For no particular reason / Geen speciale reden

Weer over langere periode

Maand Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
November8.799.9704.38.7
October13.799.9704.313.7
September17.599.3773.117.4
August21.498.81016.621.2
July21.497.71017.421.0
June20.398.11016.820.0
May14.794.61017.713.7
April13.587.11015.411.1
March10.398.81017.510.1
February8.796.61022.68.1
January6.099.41017.65.9
December7.999.2995.07.8
Datum Temperatuur Vochtigheid Luchtdruk Dauwpunt
04 December5.399.91023.95.3
03 December6.999.9842.06.9
02 December7.499.9704.37.4
01 December5.299.9704.35.2
30 November7.099.9704.37.0
29 November8.999.9704.38.9
28 November10.799.9704.310.7
27 November11.399.9704.311.3
26 November11.399.9704.311.3
25 November9.599.9704.39.5
24 November8.199.9704.38.1
23 November7.499.9704.37.4
22 November7.899.9704.37.7
21 November3.999.9704.33.9
20 November4.599.9704.34.5
19 November7.499.9704.37.4
18 November8.399.9704.38.3
17 November7.999.9704.37.9
16 November7.099.9704.37.0
15 November6.599.9704.36.5
14 November7.499.9704.37.4
13 November8.599.9704.38.5
12 November6.899.9704.36.8
11 November7.199.9704.37.1
10 November6.499.9704.36.4